Vývojový inženýr - zaměření na plasty a polymery

 

Popis pozice:

Nabízíme zajímavé pracovní uplatnění systematickému a zodpovědnému adeptovi s invencí v týmu vývoje, který má odpovědnost za realizaci vývojových kroků v souladu s požadavky danými zákony a předpisy, při zohlednění praktické i formální stránky věci. Nedílnou součástí dokumentační činnosti je i shromažďování informací o změnách a archivace dokumentů v rozsahu DHF.

Na jedné straně budete komunikovat s pracovníky oddělení obchodu a lékařskými odborníky s cílem shromáždit informace o potřebách pacientů i uživatelů zdravotnických prostředků, na druhé straně, ve spolupráci s procesními inženýry, budete vytvářet design vhodný pro sériovou výrobu. Budete spolupracovat s oddělením kvality při definování kontrol a specifikací ve všech fázích rozpracovanosti výrobku.

Budete se aktivně účastnit souvislé podpory běžící výroby i výrobku i po jeho uvedení na trh, po celou dobu životního cyklu, podporovat změnová řízení, řešení neshod nebo reklamací a zákaznických stížností. Podle potřeby budete vstupovat do řešitelských týmu CAPA projektů.

Požadavky nezbytné:
  • VŠ vzdělání (chemické zaměření, polymery výhodou);
  • 2 roky praxe z výrobního prostředí na obdobné pozici;
  • Znalost technické AJ;
  • Znalost čtení technické dokumentace;
  • Analytické myšlení, schopnost přinášet technická řešení;
  • Kreativita, inovativní přístup - zájem o neustálé zlepšování;
  • Schopnost spolupráce s ostatními odděleními, týmový hráč;
  • Zodpovědnost, svědomitost a pečlivost;
Výhodou bude:
  • Zkušenost z R&D a zavádění nových výrobků do výroby;
  • Orientace v předpisech a standardech platných pro vývoj, testování a používání zdravotnických prostředků (Medical Devices).

 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Splňujete-li požadavky a máte zájem zúčastnit se výběrového řízení, zašlete nám svůj životopis.
Do předmětu uveďte prosím název pozice, o kterou se ucházíte.
 
Těšíme se na Vás. 
 
Kontakt: Kateřina Smolíková
E-mail: jobs@ellacs.eu

Žádost o pozici

Jméno *
Příjmení *
Kontaktní e-mail *
Název pozice *
Životopis *
Souhlasím, aby společnost ELLA-CS, s.r.o., sídlem Milady Horákové 504, Hradec Králové 500 06, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely získání zaměstnání (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do mého odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.*
Poznámka
Položky s hvězdičkou jsou povinné.

Kontakty

ELLA-CS, s.r.o.

Milady Horákové 504/45, Třebeš,
500 06 Hradec Králové
Česká republika